×
Umów wizytę

Wypełnij formularz i umów się na wizytę. Skontaktujemy się z Tobą z propozycją terminu dopasowanym do Twoich potrzeb.

Zachęcamy do umówienia wizyty telefonicznie 22 610 77 77.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Projekt na rzecz zdrowia i edukacji

Cykl konferencji skierowany do wszystkich przedstawicieli zawodów medycznych, zainteresowanych pogłębianiem i aktualizowaniem wiedzy oraz poszerzaniem swoich kompetencji w zakresie terapii infuzyjnych.

Czym jest konferencja
Infuzja Lokalnie?

Dążymy do rozwoju wiedzy i umiejętności, a nasza praca przyczynia się do lepszej przyszłości opieki zdrowotnej.

Terapia dożylna to dziedzina, która dotyczy wszystkich medyków. To nieodłączny element codziennej pracy lekarzy, pielęgniarek, położnych i ratowników medycznych, a także m.in. w zespołach ratownictwa medycznego czy w zakładzie opiekuńczo-leczniczym. Skoro więc wykonujemy infuzję każdego dnia – zadbajmy o to, by wykonywać ją jak najlepiej!

INFUzja Lokalnie to cykl jednodniowych konferencji naukowo-szkoleniowych, w którym skutecznie i przystępnie łączymy teorię z praktyką. Spotkania odbywają się w całej Polsce, dzięki czemu każdy, kto chciałby dowiedzieć się więcej o aktualnych standardach postępowania bądź podzielić się doświadczeniami, może wziąć udział w wykładach prowadzonych przez uznanych specjalistów z różnych ośrodków w kraju.

Możliwość organizacji kameralnych warsztatów

Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom, stworzyliśmy również możliwość uczestniczenia w kameralnych warsztatach przydatnych w codziennej praktyce klinicznej. Dzięki ograniczonej liczbie miejsc każdy uczestnik zyskuje szansę na indywidualną, praktyczną naukę pod okiem doświadczonych prowadzących. Za udział w wydarzeniu uczestnicy otrzymują certyfikat wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi.

Komitet naukowy

Poznaj naszych specjalistów

Opiekun naukowy

Maciej Latos

Magister pielęgniarstwa, specjalista pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, ratownik medyczny i historyk. Zakurzone archiwa i biurka pełne gazet zamienił na szpitalny oddział. Praktyk w oddziałach intensywnej terapii i zespołach interwencyjnych. Asystent w Zakładzie Nauczania Anestezjologii i Intensywnej Terapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Instruktor na kursach dostępów naczyniowych. Redaktor Naczelny działu pielęgniarstwo portalu intensywna.pl. Przewodniczący Zespołu ds. Dostępów Naczyniowych i Infuzji w UCK WUM.

Opiekun naukowy

Marceli Solecki

Magister pielęgniarstwa, ratownik medyczny, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, wykładowca akademicki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Infuzją naczyniową i kaniulacją naczyń zajmuje się od 10 lat. Zainteresowania w obrębie medycyny to ratownictwo medyczne, ultrasonografia point of care, infuzja naczyniowa oraz kaniulacja naczyń obwodowych. W wolnych chwilach oddaje się pasji żeglarstwa i narciarstwa.

Dr hab. Lena Serafin

Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego, Wydział Nauk o Zdrowiu, Warszawski Uniwersytet Medyczny

Dr hab. Dariusz Kosson

Zakład Nauczania Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Wydział Nauk o Zdrowiu, Warszawski Uniwersytet Medyczny

Dr n. o zdr. Natalia Sak-Dankosky

Zakład Pielęgniarstwa Klinicznego, Wydział Nauk o Zdrowiu, Warszawski Uniwersytet Medyczny

Mgr Grzegorz Cichowlas

Zakład Nauczania Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Wydział Nauk o Zdrowiu, Warszawski Uniwersytet Medyczny

Lek. Bartosz Sadownik

Zakład Anatomii Prawidłowej i Klinicznej oraz II Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Warszawski Uniwersytet Medyczny

Mgr Łukasz Bilski

Instruktor – Centrum Alergologii, Pneumonologii i Medycyny Ratunkowej – Ośrodek Symulacji, CMK

Dołącz do nas

Dołącz do nas i bądź częścią przemiany w pielęgniarstwie.

Zarejestruj się już teraz!

To top