×
Umów wizytę

Wypełnij formularz i umów się na wizytę. Skontaktujemy się z Tobą z propozycją terminu dopasowanym do Twoich potrzeb.

Zachęcamy do umówienia wizyty telefonicznie 22 610 77 77.

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Zostań sponsorem konferencji

Wspieraj rozwój pielęgniarstwa infuzyjnego jako sponsor lub wystawca podczas konferencji! Twoje zaangażowanie pomoże kształtować przyszłość medycyny, otwierając nowe możliwości dla innowacji i edukacji w branży.

O projekcie

Korzyści z dołączenia do grona sponsorów

Obecność w środowisku praktyków

Udział firm farmaceutycznych i producentów sprzętów medycznych to przede wszystkim możliwość zaprezentowania swojej oferty przed szeroką grupą odbiorców w charakterze sponsora, wystawcy lub partnera merytorycznego.

Budowanie prestiżu marki

Sponsoring to największa widoczność i szczególne eksponowanie marki podczas wydarzenia i w materiałach konferencyjnych. Nasi sponsorzy otrzymują szereg świadczeń doskonale dopasowanych do ich potrzeb.

Szeroka grupa odbiorców

Obecność na konferencji w charakterze sponsora lub wystawcy to również możliwość pozyskania nowych kontaktów i nawiązania cennych znajomości z wybitnymi i cenionymi ekspertami.

Podnoszenie świadomości i edukacja

Sponsorzy naszych konferencji mają wpływ na kształtowanie świadomości personelu medycznego na temat wykorzystania innowacyjnych rozwiązań w codziennej praktyce.

Dołącz do nas

Zostań sponsorem

Jeśli są Państwo zainteresowani wspieraniem naszej konferencji jako sponsor lub wystawca, prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a my skontaktujemy się z Państwem, aby omówić szczegóły współpracy.

Opiekun firmowy

Małgorzata Filipek

Podaj swoje dane

    Wyrażam zgodę na otrzymanie oferty od Evereth Publishing Sp. z o.o.
    Dołącz do nas

    Dołącz do nas i bądź częścią przemiany w pielęgniarstwie.

    Zarejestruj się już teraz!

    To top